2015-11-29 00:06:48

Balık Burcu Bebeğinin Kişiliği

Eğer hastanede yeni doğmuş bebeğinizin etrafını bir sürü hemşire kaplamışsa hiç şaşırmayın. Çünkü adeta bir rüyayı andıran bebeğinize bakmamak elde değildir.

Balık Burcu Bebeğinin Kişiliği

Eğer hastanede yeni doğmuş bebeğinizin etrafını bir sürü hemşire kaplamışsa hiç şaşırmayın. Çünkü adeta bir rüyayı andıran bebeğinize bakmamak elde değildir. Küçük ve yusyuvarlak, narin ve zarif, bebek mavisi gözleriyle burçların içinde en güzel bebektir. Balık burcu bebekleri Neptün gezegeni tarafından yönetilir.

Bu burcun bebekleri genellikle yusyuvarlaklıklarını muhafaza ederler. Diğer burçlarda doğan akranlarının kasları gelişirken, bizim küçük Balıklar hala tombul birer bebektirler. Bu küçük Balıklar çok çabuk soğuk algınlığına yakalandığından, çok dikkat edilmelidir.

Balık burcundakilerle ilgili her şey çok narindir. Bu bebekler yaşadıkları atmosfere karşı çok duyarlıdırlar. İştahları duygularıyla ilgilidir.

Fakat Balık bebekleri şekerleme ve çikolata yerken bunların dozunu ayarlamayı çok iyi becerirler. Her zaman hatırlanması gereken şeylerden biri de Balık burcunda olan bebeklerin hem fiziksel, hem de psikolojik olarak çok nazik olmalarıdır.

Balık burcu bebeği yürümeye başladığı zaman sizin vereceğiniz cesarete muhtaçtır. Halbuki, sıra yüzmeye geldiğinde iş değişir. Su onun doğuştan dostudur. Bu bebek ya devamlı ağlayan bir bebek, ya da ağzından bir tek sesin çıkmadığı bir bebek olacaktır.

İYİ YANLARI: Kararlılığı, gerçekçiliği ve bir şeyi yapma isteği.

KÖTÜ YANLARI: Yalancılığı, bahaneciliği ve tembelliği.

Paylaş:
Tags:

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılamamış

Yorum Yap