2015-11-29 00:35:20

Başak Burcu Bebeğinin Kişiliği

Tatlı, sevimli Başak bebeğiniz doğduğu andan itibaren aklınızı çelecektir. Başak burcunun unsuru topraktır. Unsuru hava olan İkizler burcundan daha sakindir Başak bebeği.

Başak Burcu Bebeğinin Kişiliği

Tatlı, sevimli Başak bebeğiniz doğduğu andan itibaren aklınızı çelecektir. Başak burcunun elementi topraktır. Elementi hava olan İkizler burcundan daha sakindir Başak bebeği. Fakat her iki burcun bebekleri de kafa yapısı ve sinir sistemi bakımından aynıdır. Rahatsızken yemek yerlerse mideleri bozulur. Önemsiz şeyler için üzülür ve kendilerini hasta ederler. Bu yüzden Başak bebeklerini üzgünken doyurmamak yerinde olur. Aslında mide, Başakların en hassas bölgeleridir. Belki de büyüdüklerinde abur cubur yemekten hoşlanırlar, kimbilir.

Fiziksel olarak Başak bebeğiniz ufak tefek tombuldur. Yüzleri minyon, burunları küçük ve kulakları ile dudakları güzel biçimlidir. Gözleri genellikte kahverengi-yeşil veya ela-mavi tonlorındadır. Bazılarının da gri renktedir gözleri. Bebeğiniz burcunun etkisinden ötürü biraz narin olacaktır. Ama sakın bunu hastalıkla karıştırmayın.

Küçük bebeğinizin yaptığı cümlelerdeki açıklık, cümlelerinin düzgünlüğü ve anlamlılığı sizi şaşırtacaktır.

Başak burcundaki bebeklerin konuşmaları da çok anlamlıdır.

Ses tonları da kesindir.

Küçük çocuklarınızı bahçeye veya sokağa bırakabilirsiniz. Bu onun bir mahalle çocuğu olacağı anlamına gelmez, tam aksine çekingen Başak çocuğunun kendine güvenmesini sağlayacaktır.

İYİ YANLARI: iyimser oluşu, geniş hayat görüşü.

KÖTÜ YANLARI:  Zor beğenmesi, tenkitçi oluşu.

Paylaş:
Tags:

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılamamış

Yorum Yap