2015-11-29 00:32:20

Yengeç Burcu Bebeğinin Kişiliği

Yengeç bebeğiniz ay ışığında mı doğdu? Eğer öyleyse niteliklerine ne kadar uygun, çünkü bu bebek bir Ay bebeğidir. Dünyanın uydusu tarafından yönetilir.

Yengeç Burcu Bebeğinin Kişiliği

Sert bir kabuk, yumuşak bir iç.. işte Yengeç burcunun tarifi budur. Fakat bebeklikte henüz dış kabuk sertleşmediği için, sizin Yengeç bebeğiniz en narin, en duygulusudur 12 burcun. Bunun için bu bebekler korunma isterler.

Akıllı görünüşüyle küçük Yengeciniz harika bir yaratıktır. Gözleri neşeyle parlar, kısacık boynunda kafası tıpkı yusyuvarlak bir top gibidir. Küçük Yengecinize ihtiyacı olan miktarda yiyecek değil de, onun istediği kadar yiyecek verirseniz, yakın zamanda şişmanlar.

Yengeç bebeğinizin yemeğe olan düşkünlüğünü yadırgamamalısınız, çünkü bu burç mideyi ve göğüsleri yönetir.

Yengeç bebeğiniz tabii ki, denizi çok sever, onu gönül rahatlığıyla kumdan kalesini yapması için kumsalda bırakabilirsiniz. Bebeğiniz yürümeye başladığında önceleri yana yana kaykılacak ve düz gidemeyecektir. Çekingenlik ve korkaklık Yengeç bebeğinin yapısında vardır.

Bu burcun bebekleri, babalarının arkadaşı olmak yerine, annelerinin sevgilisi olmayı tercih ederler. Ailelerine çok sadıktırlar. Bu burcun erkeği evlense bile kendi annesini hala "1 numaralı kadın” olarak görür.

İYİ YANLARI: Kendine güveninin zamanla artması

KÖTÜ YANLARI: Her şeye uymaması ve ters huylu oluşu.

Paylaş:
Tags:

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılamamış

Yorum Yap