Dekorasyon

 • 2016-06-09 02:21:58

  Evinizi Olduğundan Daha Geniş Gösteren Tasarım Fikirleri

  Ev dekorasyonunda iç mekan tasarımı oldukça karmaşık, ama bir o kadarda eğlenceli bir iştir. Ancak eviniz mini minnacıksa yapacağınız yanlış seçimler hem görsel açıdan hem de ferahlık açısından bunaltıcı olabilir. Fakat çok para harcamadan da evinizde ferah ve konforlu bir ortama sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? Biz sizin için bir kaç basit tasarım hilesi derledik bile.

 • 2016-05-13 18:16:21

  Anılarınızı Albümlere Sıkıştırmayın

  Kuşkusuz, hayatımızın en güzel ve mutlu anlarının sürekli hafızada kalmasının tek yolu fotoğraflardır. Fotoğraflara her baktığımızda unutulmaz anları tekrar tekrar yaşıyor, o günlere dönüyoruz. Öyleyse bu mutlu günlerin evin en güzel yerlerinde korunması gerekmez mi? Hayatınızın unutulmaz anlarını hatırlamak için pahalı çerçeveler almanıza gerek yok. Biraz mizah biraz hayal gücüyle kendiniz de fotoğraf çerçevesi yapabilirsiniz. İşte fotoğraflarınızı ev dekorasyonunda kullanabileceğiniz en orijinal dekorasyon fikirleri.

 • 2016-04-21 22:29:55

  Modern Çocuk Odası Tasarımlarında Son Trendler

  Çocuk odası tasarlarken ebeveynlerin görevi, olanlar için güvenlik, konfor ve gereksinimlerinin tümünü karşılayan bir oda hazırlamaktır.

 • 2016-04-10 03:49:24

  Ev Dekorasyonunda Desenli Çini Karolar

  Ev dekorasyonunda nostalji zamanı. Renkli geometrik tasarımları ile çini karoları mutfak, banyo, salon hatta yatak odanıza kadar pek çok alanda kullanabileceğinizi gösteren birbirinden yaratıcı fikirleri sizler için derledik. İşte çeşit çeşit çini tasarımları.

 • 2016-03-31 10:20:25

  Dekorasyonda Bahar Esintileri İle Baharı Evinize Getirin!

  Evinizde baharın neşesini, tazeliğini yansıtabileceğiniz dekorasyon önerileri ile baharı evinize getirmenin sayısız yolu var. İlham kaynağı olacak en sıcak önerileri sizler için derledik.

 • 2016-03-23 15:02:45

  Loft Tarzı Banyo Tasarımları

  İlk kez Amerika' da ortaya çıkan bu akım günümüzde şehirlerdeki yaşama ve çağdaş mimarlığa alternatif bir yaşam biçimi sunmaktadır. Bu yazımızda sizlere loft mimarisi ile tasarlanmış endüstriyel stilin hakim olduğu banyo örneklerini derledik.

 • 2016-03-16 02:16:49

  Dekorasyonda Vintage Çalar Saatler

  Biz kadınlar dekorasyonda zaman zaman ekstra katkılara ve değişikliklere ihtiyaç duyarız. Günümüz teknolojisinde saatlerin her telefona girmesi ile de artık sadece bir dekoratif unsur olarak algılanan saatler, şekil değiştirerek estetik görünümler sunuyor. Bizlerde saatleri dekorasyonda ileri aldık, birbirinden muhteşem vintage çalar saatleri sizler için derledik.

 • 2016-03-09 23:15:02

  Tasarımda İddialı Ve Şaşırtıcı Fikirler

  Bazı iç tasarımları evinizde uygulamanız her ne kadar imkansız gibi görünse de, öylesine zekice ve mükemmel ki, hayran kalmamak mümkün değil. Peki siz evinizde böyle çılgın ve olağanüstü iç tasarımlar oluşturmak için yeterince cesur musunuz?