2016-02-06 04:59:02

Düğünde Mükemmel Görünmenin Sırları

Düğüne hazırlanırken davet listesinden, mekan seçmeye kadar birçok ayrıntıyla uğraşıp kendinizi ihmal etmeyin. Düğünde daha da mükemmel görünmek için gelin adaylarına birkaç güzellik önerimiz var.

Düğünde Mükemmel Görünmenin Sırları

9-12 ay kala

Saçınız: Hazırlıklara başlamak için çok erken olduğunu düşünüyorsanız? Hiçte öyle değil! Diyelim ki düğününüzde saçınızı topuz yaptırmak istiyorsunuz fakat saçlarınız kısa veya siyah saçlarınızın çikolata rengi olmasını istiyorsunuz. O zaman hazırlıklara erken başlamak gerekir. İlk önce, düğününüzde nasıl görünmek istediğinize karar vermelisiniz. Saçlarınız topuz mu olacak veya dalgalı ve salık mı kullanacaksınız, yoksa saçlarınızı düz mü bırakacaksınız? Aynı şey saç renginiz için de geçerlidir. Saç renginizi zamanınız varken değiştirmekte fayda var. Çünkü son anda saç rengi değişimi başarısızlıkla sonuçlanabilir. Ve bu dönemde de saçlarınıza özen gösterip daha iyi bakmanız gerekir. Siz en iyisi zamanınız varken düzenli olarak saç uçlarınızı kestirin, saçınız için besleyici ve güçlendirici maskeler uygulayın, denize veya havuza girmeden koruyucu spreyler kullanın yoksa saç uçlarınız yıpranır ve renk farkları meydana gelir. Saçlarınızı topuz bile yaptırsanız yıpranmış saçı kamufle edemezsiniz.

Cildiniz: Sorunlu bir cildiniz varsa zaman kaybetmeden dermatologtan randevu alın. Ancak bir uzmanla birlikte cildinizdeki soruna çare bulabilirsiniz.

Vücudunuz: Seanslarınızın yeterli olabilmesi için erken dönemde lazer epilasyona başlamalısınız. İstenmeyen tüyleriniz den kurtulmak için hem bol bol zamanınız olur hem de bu yöntem kesin sonuç verir.