2015-11-28 23:37:13

Burçların İlişkileriniz Üzerindeki Etkisi

Burcunuzun çevrenizdeki insanlarla iletişiminizde ne kadar büyük bir rol aldığını bu yazıyı okuduktan sonra daha iyi anlayacaksınız.

Burçların İlişkileriniz Üzerindeki Etkisi
  • Balık burcu insanları sıvılara çok düşkün olurlar. Bunları iki gruba ayırmak mümkündür. Bir grup Balık insanı gerek alkollü gerek alkolsüz her türlü içkiye düşkündür. İkinci guruptakiler ise sadece alkolsüz içkileri severler. Bu guruptan çok fazla çay tiryakisi çıkar.
  • Nasıl sinir sistemimizin merkesi Güneş ise Aslan burcunda doğanlar, yani yıldızları Güneş olanlar da aynı şekilde herkesi çevrelerine toplamak isterler. Onlar da çevrelerinin merkezi olmayı arzu ederler.
  • Doğum anında Yay burcu yükselen kişilerle yine doğum anında Yay burcunda Ay bulunan kişiler para biriktirmekte güçlük çekerler. Bu tiplerin elleri çok açıktır. Ayrıca paraya da önem vermezler. Paranın daima kolaylıkla kazanabileceğini düşünürler. Özellikle yolculuk ve spor için paralarını harcarlar. Böyle erkeklerin eşleri de çok para harcar. Çünkü doğum anında Yay yükselen veya Yay burcunda Ay olan erkekler zengin oldukları intibası vermekten hoşlanırlar. Dolayısıyla da eşlerinin çok iyi giyinmelerini, süslenmelerini arzularlar. Yalnız bu arada Yay İnsanının para için pek endişelenmediğini de belirtelim. Çünkü genellikle çoğuna miras kalır. Yıldızları Neşe, bolluk temsilcisi aynı zamanda mirası da temsil eder.
  • Boğa burcu insanı yemeğe düşkündür. Fakat o bildiği ve sevdiği yemekleri sık sık yemeyi tercih eder. Öyle sadece ismini duyduğu şeylere pek itimadı yoktur. Buna karşılık İkizler burcunda doğan kişiler ise değişik yemeklerden hoşlanırlar. Çok sevdiği yemekleri bile sık sık yemekten zevk almazlar.
  • Koç burcunda doğanların ağızları genellikle biçimlidir ve dikkati çeker. Yine bu burç insanının konuşmaları da tane tanedir. Boğa burcunda doğan bir insan pek hayal mahsulü şeylerden hoşlanmaz. Romanlar, filmler bile hakikatlere dayanan konuları yansıtmalıdır onlar için.
  • Aslan burcundan olan bir kadın, eşinin kendisine bağlı olduğunu bilir ve onun için de kıskançlık yapmaz. Fakat eşinin çevresini alan kadınları da çabucak uzaklaştırmakta ustadır.
  • İkizler burcundan olan veya İkizlerde kuvvetli yıldızları bulunan kişiler konuşurlarken genellikle gülümserler. Bu tiplerin göz etraflarında ince kırışıklıklar belirir. Gülerken gözleri kısmak bu çizgilere yol açar. Balık burcu insanları ise başkalarının yarım bıraktığı işleri kolaylıkla tamamlarlar. Onlar yarım kalmış işleri bitirmekte ustadırlar. Fakat kendi başlarına yeni işlere girişmekten de pek hoşlanmazlar.
  • Balık burcu ayakları idare eder. Kova burcunda kuvvetli yıldızları bulunan Balık burcu insanları çok güzel dans ederler. Çünkü Kovo burcu da ritm ve tempoyu temsil eder. Oğlak burcunda doğan kişiler eski şeylere ilgi duyarar. Kalıntılar, eski anıtlar, müzeler, onlar için görülmesi gereken yerlerdir.
  • Eğer herkesten farklı bir tipseniz Kova burcu insanları sizinle ilgilenecektir, eğer dikkati çeken, zarif, şık, kibar biriyseniz Başak ve Oğlak burcu insanları size yaklaşmak isteyeceklerdir. Eğer kendi halinizde bir tipseniz Balık insanları sizinle hemen ahbaplık edebilirler. Cazibeli ve alımlıysanız etrafınızı Terazi ve Aslan burcunda doğan kişiler alacaktır.

 

Paylaş:
Tags:

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılamamış

Yorum Yap