2015-11-15 22:41:31

Evliliğin Oyun Bahçesi - Sevişme Sanatı

Erkek ve kadın için sevişmek cok güzel ve tatmin edici bir tecrübe olabilir; ancak bunun icin birbirlerinin. ihtiyaçlarını anlamaları ve ona göre davranmaları gereklidir. Aşk oyunları sırasında eşler, birbirlerinin cinsel duygularını son noktaya kadar uyararak, birleşmeden en büyük zevki alacak duruma gelirler. Aynı zamanda, birbirlerine olan sevgilerini de göstermiş ,olacakları için. cok derin bir duygusal tatmine erişirler.

Evliliğin Oyun Bahçesi - Sevişme Sanatı

Birbirlerini izleyen iki makalede, aşk oyunları konusunu önce erkeğin sonra da kadının görüş acısından inceleyeceğiz.

Her erkek bir kadınla sevişmesini bilir yada bildiğini sanır. Oysa kac erkek bir kadını gercekten uyarmasını bilmektedir acaba? Sayı şaşılacak kadar azdır.

Evlilik ilişkileri üzerinde calışmalar yapan hekimler, kendilerini "harika aşık" sanan, cinsellik konusunda öğrenecek hic bir şeyleri olmadığına inanan binlerce erkeğin, cinsel tatmin nedir bilmeyen mutsuz eşlere sahip olduklarını görmüşlerdir. Erkeğin birleşmeden önce aşk oyunları yada ön oyunlar ile karısını yeterince uyarmaması, pek cok evliliğin başarısızlıkla sonuçlanmasına yol açmaktadır.

Ahmet'in evlenmeden önce pek az cinsel tecrübesi olmuş, çocukluğunda ise hiç cinsel eğitim görmemişti. Cinsellik konusunda bildiği şeylerin çoğunu, arkadaşlarının konuşmalarını dinleyerek öğrenmişti. Selma ile birbirlerine büyük bir sevgiyle bağlanmışlardı, ayrıca karşılıklı cinsel istek duymaktaydılar. Yine de ilk evlilik geceleri Selma açısından tam bir felaket olmuştu. Cinsel birleşmeden tatmin beklediğinden, büyük bir düş kırıklığına uğramış, beklediğini niçin bulamadığını da anlayamamıştı. Ahmet ise sevişmelerinden memnun kalmış, çok tecrübesiz olduğu için Selma'nın tatmin olmadığını fark edememişti.

Birkaç yıl içinde cinsel ilişkileri monoton bir hal aldı. Her cumartesi gecesi birleşmede bulunuyorlardı. Ancak Ahmet'in karısına yaklaşma biçimi kaba bir saldırıdan başka bir şey değildi. Selma, icindeki korku ve isteksizliği saklayarak bu saldırılardan hoşlanıyormuş gibi davranıyordu. Evliliği boyunca bir kez bile orgazma ulaşamadı, zaman zaman kocası birleşme sonunda sakin sakin yanında yatarken içinde bir şeylerin uyandığını duyardı, ama iş işten geçmiş, Ahmet uykuya dalmış olurdu.

Ertesi sabah Ahmet bir gece önceki sevişmeyle ilgili şakalar yapar, karısına eşsiz bir gece geçirttiğine inanırdı.

Selma bütün bunlara on yıl dayandı, evliliğini kurtarmak uğruna kocasının sevişme biçiminden hoşlonıyormuş gibi yaptı. Sonra komsuları olan başka bir erkeğe ilgi duymağa başladı. Onunla ilk öpüşmelerinden büyük bir zevk aldı; evde yalnız kaldıkları bir gün seviştiler. Adam genç kadının cinsel isteğini ustalıkla uyarmasını başardığından sevişmeleri çok etkileyici, çok heyecan verici bir olay oldu. Selma bu serüveninden dolayı sucluluk duymakla birlikte, serüven sona erdiğinde kendi evliliği eskisinden de boş ve sıkıcı görünmeğe başladı. Sonunda aile doktorlarına içini döktü: doktor da kocasıyla konuşup ona birkaç öğüt vermeyi uygun gördü.

Ahmet kızgınlıktan deliye döndü. Karısının bir doktora başvurmuş olması fena halde erkekliğine dokunmuştu; doktorun kendisine aşk oyunlarıyla ilgili bir şeyler öğrenmesi yolunda öğüt vermesini ise hem bir hakaret hem de türlü sapıklılara çağrı olarak görüyordu. Ahmet hic bir ön hazırlığa yer vermeyen sevişme yönteminin doğru ve doğal olduğuna inanıyordu. Doktora penisinin normalden büyük olduğunu da bildirerek, erkekliğinin son derece güclü olduğunu, Selma'nın bir takım gereksiz fantazilerin özlemini çekeceğine, elindeki nimetin değerini bilip aklını başına toplasa daha iyi edeceğini söyledi. Ahmet'in bu yanlış tutumu yüzünden, karı kocanın ortak yaşantısı boşanmayla son buldu.

Ender rastlanan bir olay değildir bu. Cinsel tatmine ulaşmayan mutsuz kadınların sayısı oldukca yüksektir. Eşleri bencil, düşüncesiz ve cahil olduğu icin bircok kadın cinsel hayatlarında düş kırıklığına uğrarlar. Büyük umutlarla giriştikleri bu işten, hic bir mutluluk sağlayamadıkları gibi, cinsel birleşmeden hemen hemen hiç zevk olmazlar. Cinsel bakımdan hic uyarılmamış sayılır bu kadınlar.

Kadının cinsel tatmine ulaşması, bircok erkeğin sandığı gibi, kendi erkekliklerinin doğal bir sonucu değil, kadının birleşme başlamadan yeterince uyarılmasının sonucudur.

Kadının isteklerinin uyarılması, erkeğinkinden daha uzun bir süreyi gerektirdiğinden, erkeği kabule hazır alabilmesi için aşk oyunları kesinlikle gereklidir. Bu oyunlar her iki eş icin de zevkli bir şeydir. Çünkü erkeğin aldığı zevki de uzatır ve coğaltır... Aşk oyunları sırasında kadın ve erkek bedenin cinsel zevk kapasitesini birlikte araştırırlar.

Aşk oyunlarının zevkli, neşeli ve cilveli yanı, bir çok kişinin cok hoşuna gider. Cinsel sevgi fazla ciddiye alındı mı, orgazma ulaşmak için yapılan bir çeşit talim halini alır ve birleşmenin zevkini artıran içten gelme özelliği ortadan kalkar.

Öğütlenecek kesin kitap teknikleri yoktur. Erkeğin, eşinin bedeninden zevk alması kadın icin en büyük uyarıdır; sevişirken kadının kapıldığı heyecan da erkeği en cok uyaran şeydir. Dokunmak, öpmek, okşamak kadının isteğini arttırırken erkeğe de derin bir zevk ve haz verir. Erkek kadının bedenini tanıdıkça, ona en çok nelerin zevk verdiğini öğrendikçe, cinsel birleşme bir serüven halini iki kişi arasında gittikçe gelişen bir yakınlaşma halini alır.

Aşk oyunları her seferinde eşi yeniden, ağır ağır baştan çıkarmak demektir. Erkeğin kadını heran el altında olan, her istenildiğinde sevişmeğe hazır bir varlık olarak görmesi çok kötü sonuçlara yol açabilir. Kadın yatakta her seferinde yeniden baştan çıkarılıp yeniden kazanılmak ister. Erkek ona yaklaşırken kendisine olan sevgisini kanıtlamak istediğini, yalnızca erkeklik hakkını aramadığını belli etmelidir.

Bazı kadınlar kolayca uyarılır, hemen birleşmeye geçmek isterler; çoğu kadınlar ise bazen beklenmedik bir anda çabucak, belki de biraz sertlikle elde edilmekten hoşlanırlar. Ama, genellikle her kadın yumuşak öpüşlerden ve bedeninin uyarılmasından hoşlanır.

Öpüşme bir çok kişi için uyarıcı olabilir. Öpüşmenin uyarıcı olmasının nedeni, dokunma, tat alma, koku alma duyularının aynı anda canlandırmasıdır. Aşk oyunları genellikle öpüşmelerle başlar. Her iki eşin de kabul ettiği her ikisine de zevk veren her davranış aşk oyunlarında yer alabilir.

Kadını cinsel birleşmeye hazırlayan ve birleşmeden gereğince zevk alması için onu uyaran aşk oyunları, erkeğin usta ve düşünceli olmasını gerektirmektedir. Erkek kadını hiç bir zaman el altında hazır bir varlık olarak görmemelidir. Kadının kendisine tam olarak karşılık vermesini sağlamağa çalışmayı hiç bir zaman bir angarya saymamalıdır. Eşini mutlu kılan erkek, kendi duyduğu cinsel zevki de artıracaktır. Başarılı bir evliliğin en Önemli öğelerinden biri olan cinsel tatmine, ancak aşk oyunlarıyla erişilebilir. 

Paylaş:
Tags:

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılamamış

Yorum Yap