2016-01-14 10:18:00

Baş Parmağınız Kişiliğinizi Ele Veriyor

Baş parmağınızın şekli karakteriniz hakkında ipuçları veriyor. Bunu tespit etmek için 3 farklı baş parmak tipi var. Sizinki si hangisi?

 

Yanılma payı olsa da, uzmanların kanaatine göre baş parmağımız karakterimiz hakkında bilgi veriyor.

 

 

Şekil A:
Parmağın üst kısmı alt kısmından uzundur:

 Bu tipi baş parmağı olan insanlar saplantı derecesinde duygusal, tutkulu olurlar ve aşık olmaya her an hazırdırlar. Bu insanlar aşık olunca çok huzursuz, alıngan, kırılgan birine dönüşürler. Bu insanların aramalarına veya mesajına geç cevap verirseniz, onları çılgına çevirmeniz içten bile değil.

Şekil B:
Parmağın alt ve üst kısmı eşittir: 

Liderlik özelliği olan bu insanlar sakin olurlar. Ne olursa olsun, duygularıyla değil, akıllarıyla hareket ederler ve hayatlarını planlar üzerine kurarlar. Bu tip özellikler onları güvenilir kılsa da kimi zaman soğuk biri olarak da gösterebilir. 

Şekil C:
Parmağın alt kısmı üst kısmından uzundur:

 Böyle parmağa sahip olan kişiler bazen tam bir baş belası olabilirler. Çevrede yaşanan her şeyle ilgilenir, her şeyi bilmek isterler. Bu karakterin insanı daldan dala konmayı sever ve şıpsevdidir bu nedenle çok kolay aşık olur. Ancak duyguları saman alevi gibidir anlık duygular yaşayarak sizi de kendini de şaşırtırlar. Bu özellikleri de onları güvenilmez biri olarak gösterebilir.

 

Paylaş:
Tags:

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılamamış

Yorum Yap